האם פרופיל הלינקדאין שלך מספיק טוב – צ'ק ליסט מהיר לבדיקה


שנת 2018 כבר פה וזו הזדמנות לשפר ולשפץ את הפרופיל, במיוחד למי שמתכנן לחפש מקום עבודה חדש בקרוב או בכלל, למי שלא נגע בחלון הראווה הדיגיטלי שלו זמן רב.

אלה הדברים שעליכם לבדוק בפרופיל:

1. איך הפרופיל שלכם נראה מגלישה במובייל.

האם התצוגה שאתם רואים במובייל מדגימה פרופיל "מתוקתק" ומייצג? לצורך כך: האם הכותרת והשורה הראשונה בתקציר מספיק טובים? כי זה מה שהגולש רואה בגלילה ראשונה.

במידה ואין תמונה או שאינה מספיק טובה ואין תקציר – אתם מפסידים נקודות קידום ומשאירים רושם ראשוני לא טוב.

2. העלו תמונת פרופיל ייצוגית בלבד.

אם שמתם תמונה לא מקצועית מהפייסבוק, כדאי להחליף אותה בתמונה של צלם מקצועי. אם אין לכם זמן/תקציב לדבר כזה ניתן להצטלם בפוזה הייצוגית ביותר שתמצאו על רקע קיר לבן ולהעלות לפרופיל. שם יש אפשרות לשחק עם הפילטרים ולקצץ את התמונה ולסדר אותה כך שיש סיכוי טוב שתצאו עם תמונה מכובדת למדי.

linkedin

3. שפרו את כותרת הפרופיל

כדאי להשקיע מחשבה ולא לתת ללינקדאין לנהל אותכם ו"למשוך" את הכותרת מהתפקיד העכשווי שלכם.

נסחו כותרת מבדלת ושונה שמסבירה מה אתם עושים, באיזו תעשייה עוסקים, איך עוזרים לאנשים ומכילה מילות מפתח. כן, ניתן לגם לתת נגיעה אישית ולכתוב אודות תחביב שלא קשור לתחום העסקי. זה עוזר לבידול ומספר דברים טובים עליכם.

לדוגמא:

        Energetic Sales Professional ■ IoT ►Business Development Rock star ■ Affecting Positive Change ■ Sports Fanatic

 4. העלו תמונת רקע בפרופיל.

הרקע השונה מהרגיל בלינקדאין ימשוך יותר תשומת לב והוא נותן מקום לביטוי אישי.

בחרו תמונה שאתם מרגישים שמספרת את הסיפור שלכם. ניתן גם לשים תמונות מהרצאות שהעברתם או פעילות שממחישה בפועל את מה שאומרת כותרת הפרופיל שלכם.

אם אתם מחפשים תמונות חוקיות להעלות בלינקדאין שלכם אני ממליצה להשתמש באתר CANVA שם יש טמפלטים מותאמי לינקדאין וזה נהדר! קליק למאגר הטמפלטים.

5. אל תצטנעו – העלו חומרי מולטימדיה שמיטיבים עם היח"צ שלכם לפרופיל.

 תמונות מכנס בו הרצתם, וידאו, מצגות, כתבות שכתבתם, מאמרים וכד' . זה מוסיף מאוד למיתוג ולהתרשמות מכם וגם עוזר להתקדם יותר טוב במנוע החיפוש של הלינקדאין.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *