הי , אני נטע דורון, ואני עוסקת בקידום חברות, ארגונים ופרטיים להצלחה ברשת הלינקדאין מזה כעשר שנים ובעולם הדיגיטל בכלל כ 15 שנה.

אני מאמינה במיקוד ובדיוק ולכן בחרתי לעסוק רק ברשת הלינקדאין שאני מוצאת כאיכותית ביותר.

לאורך שנות הקריירה שלי בתחום השיווק הדיגיטלי ובפרט בתחום המדיה החברתית והשיווק הדיגיטלי, עסקתי בעולמות תוכן שונים ונגעתי ברשתות חברתיות רבות. אין להכחיש, אני פשוט נברנית רשת וזכיתי לעסוק בדבר שהוא גם התחביב שלי.

 אני עוזרת לחברות ולפרטיים להצליח ברשת הזו לטובת מטרותיהם: קידום חשיפה, דיוק הסיפור המקצועי שלהם כדי לייצר יותר נראות, לשווק טוב יותר ולמכור היטב.

מתוך הידע המעמיק בנושא שצברתי לאורך שנים פיתחתי גם מערכי שיעור, הרצאות וסדנאות בהן אני מלמדת פרטיים וחברות אודות רשת הלינקדאין וכיצד להצליח בה. בנוסף, אני מכשירה בארגונים גם שגרירי מותג כדי שהם יוכלו בעצמם לספר את סיפור המותג החוצה (וגם פנימה בארגון) כדי להוביל ליותר חשיפה ולתוצאות עסקיות טובות יותר כפועל יוצא.

אני מאמינה במילה הכתובה ורואה בה דבר עוצמתי 

גם בעולם מהיר ועצבני, אנשים מקדישים זמן וקוראים כל מילה, מתרשמים ממסרים ומעמיקים בחשיבה ומגבשים דיעה על אנשים לפי הדרך בה הם מתבטאים ברשת (ובכלל).

מתוך האמונה הזו אני פועלת במרץ ובאהבה גדולה על מנת לעזור לאנשים לספר את הסיפור המקצועי שלהם בצורה הטובה ביותר ברשת הלינקדאין. בין אם זה לצורכי קידום ופיתוח עסקי (חברות וארגונים) ובין אם זה לטובת פיתוח הקריירה של אינדיבידואלים (שכירים המחפשים מקום עבודה חדש או חושבים על כך בעתיד).

"העולם שייך למי שמספר את הסיפור טוב יותר", אמר מיודענו וולט דיסני, ואני מסכימה עם האמרה ומביאה את האמונה הזו לידי ביטוי בכל יום בו אני ממתגת ומשווקת את לקוחותיי ופועלת עבורם בלינקדאין.

מה אני עושה ת'כלס

  1. מייצרת נוכחות מבודלת ואותנטית בלינקדאין עבור חברות ופרטיים כדי שיקבלו תוצאות. מבדלת אותם ומיצרת עבורם יותר צפיות, פגישות והישגים, בהתאם למטרתם. 

אני מקימה עמודי חברה, בוראת פרופילים אישיים ייחודים, כותבת תוכן, מגדילה את רשת הקשרים שלהם, מנהלת קמפיינים (לפי צורך) ויוצרת יותר חשיפה, צפיות, קליקים, תגובות, ומכירות.

  1. מלמדת פרטיים, ארגונים וחברות איך להשתמש בלינקדאין היטב ולהצליח. ובעיקר איך להיות שונים מכולם.
  2. אני מציעה קורסי און ליין המלמדים מעשית מה ואיך לעשות בלינקדאין: בתחום הקריירה (מציאת עבודה ומיתוג אישי) ו בעולם העסקי (מיתוג, שיווק ומכירות).

ולפני כל זה מה עשיתי?

קצת בקשר לכרונולוגיה תעסוקתית , כי לא נולדתי ברשת הלינקדאין…

למדתי תואר ראשון ספרות אנגלית באוניברסיטת בר-אילן ועבדתי בתפקידי אדמיניסטרציה בכירים עד שהחלטתי שלתאם יומנים למנכל"ים לא מספיק מאתגר אותי. ואז החלטתי להיכנע לחיידק התקשורת והכתיבה שבי ולמדתי תקשורת ועיתונאות באוניברסיטת בר-אילן, לימודי תעודה (מקביל למ.א.). 

אחרי הלימודים עבדתי בחברת שטיר תערוכות, שם הפקתי תערוכות וכנסים, אחר-כך עבדתי בחברת יפעת מחקרי מדיה מספר שנים שם ניתחתי את התוצאות של מהלכי יחסי ציבור בסכין אזמל, באמצעות שיטות מחקר ומדידה ייחודיות. עם הזמן גם הספקתי להוציא תעודת הוראה (אנגלית).

סושיאל מדיה: ההארה המקצועית שלי

המפגש המרתק עם תחום ניתוח האפקטיביות של יחסי הציבור קידם אותי לעבר הרצון לעסוק בתחום אבל מזווית אחרת, פחות אנליטית, ויותר יצירתית, אך לא ידעתי בדיוק מה.

בעודי נמצאת בחופשת לידה מצאתי עצמי כותבת במרץ רב (למרות העייפות) תוכן לאתרי הורות, מה שהסב לי הנאה רבה. 

מפה לשם, כדי לקצר את היריעה, התחלתי להרוויח כסף בתור פרילנסרית הכותבת תכנים לאתרים וזה היה פשוט נהדר כי הרווחתי כסף ממה שעשיתי בתור כיף גדול. עם פריצת מהפיכת הסושיאל, ופייסבוק בראש, מצאתי עצמי בתוך מצב חלומי בו העיסוק התדיר שלי בתור תחביב באינטרנט ובשיח בפורומים (אתרים כמו קפה דה מרקר ותפוז) הפך למקצוע מבוקש בשם

 Conversation Marketing או אם תרצו: שיווק במדיה חברתית!

משם קצרה הייתה הדרך לעסוק בתחום במסגרת משרד פרסום שגייס אותי, שם עזרתי לשווק שירותים של חברות מובילות במשק באמצעות שיח רשת חברתי. לא למדתי את הנושא בשום בית ספר אבל ידעתי איך לדבר עם אנשים על מנת לייצר תוצאות עסקיות (מה שנקרא: לידים!)

זכיתי אח"כ גם לנהל את כל מחלקת המדיה החברתית באותו משרד פרסום שעסק אך ורק בדיגיטל, בתקופה שהמדיה המסורתית עדיין הייתה חזקה.

לאחר פרישתי ממשרד הפרסום הבנתי שאני רוצה לעסוק בתחום של שיווק סושיאל באופן בלעדי ועצמאי. אחרי תקופה של שנה בערך הבנתי שאני רוצה להתמקד ברשת הלינקדאין ובה בלבד. 

למה לינקדאין?

בניגוד לרשתות האחרות בה השיח רועש, עצום, ולעיתים אף מזוייף, רשת הלינקדאין מציעה עולם מקצועי גרידא, מה שתמיד דיבר אליי. גלישה בלינקדאין היא השקעה. תמיד תלמד משהו חדש שיואיל לך ותקרא דברים מקצועיים חדשים, או תתעדכן ותדבר עם קולגות, או לקוחות או עם לקוחות פוטנציאליים.

מהות הרשת באיכותה. ברשת הזו יש מקום וביטוי רק למקצוענות וזה תמיד דיבר אליי.

עם מי אני עובדת:

  • חברות, עסקים וארגונים – המעוניינים לבסס נוכחות חזקה דיגיטלית בלינקדאיןנ, לייצר נטוורקינג פורה, לשווק ולמכור בהצלחה, באמצעות בניית נוכחות (עמודים, פרופילים) וניהולם השוטף, קמפיינים ממומנים או אורגנים.
  • חברות, ארגונים, פרטיים – הזקוקים לייעוץ, ליווי, הדרכות וקורסים כדי להתקדם בלינקדאין ולהשיג את מטרותיהם
  • שכירים ופרטיים – המחפשים עבודה או חושבים על זה ורוצים פרופיל לינקדאין אפקטיבי ושונה מהעדר כדי לבלוט אל מול התחרות ולהבין איך הרשת עובדת

על הקורסים וההרצאות שלי

במהלך השנים בהן עסקתי באופן אינטנסיבי במיתוג אנשים בלינקדאין, בנטוורקינג ובקידום מכירות בהצלחה. הגעתי לתובנות עמוקות אודות הקשיים והאתגרים של לקוחותיי. הקורסים, ההדרכות וההרצאות שאני מלמדת ומעבירה מכילים תמהיל מיוחד המשלב בין היכולות והידע שלי הייחודיים. 

בעולם תחרותי הבידול שלך קובע הכל

זו תובנה מאוד חדה שלקחתי איתי מכל שנות הפעילות שלי בדיגיטל ובפרט בלינקדאין. ואני מנחילה את התובנה הזו הלכה למעשה למי שלומד אצלי ומציעה כלים פרקטיים במטרה שהפרופיל והפעילות שלהם יהיו שונים, רעננים וייחודים ויניבו יותר תוצאות עבורם.

וכמה דברים אישיים עלי

כשאני לא עובדת אני אוהבת לעסוק בספורט, אימוני כוח ופילאטיס. יש לי כלבה מעורבת שאימצתי בצער בעלי חיים שהיא אהבה גדולה. אני צמחונית וחובבת פשטידות שקל להכין בעשר דקות(:

אני מזמינה אתכם ללמוד על הרשת, לעסוק בה, להשתתף בכנס הבלתי נגמר הזה, ואם תהיה לנו הזדמנות לעבוד יחד בכל דרך שהיא, אשמח מאוד.

בהוקרה

נטע.