10 אסטרטגיות לקידום מספר העוקבים לעמוד המותג שלך בלינקדאין


עסקים עושים עם אנשים ולכן אין כמו רשת נטוורקינג אישית חזקה באמצעות פרופיל הלינקדאין שלכם. אבל בואו נדבר רגע על עוד נכס דיגיטלי שאפשר לבנות בלינקדאין – עמוד החברה.

מהו עמוד חברה?

כמו עמוד לייק בפייסבוק. מייצג את החברה ולא אדם ספציפי.

ניתן לבנות עמוד בו מעלים ביוגרפיה של החברה – אודות קצר, מה עושה, קהל יעד, התועלות לקהל, קישור לאתר החברה, וכן מידע אודות מיקום גיאוגרפי, סניפים, מספר עובדים ומילות מפתח המייצגות את החברה.

אוקי, הקמנו עמוד חברה…עכשיו מה?

יש חברות המעדיפות רק להקים את העמוד ולא לפעול לטובת יצירת קהילה ויש כאלה ששמו להן למטרה לפתח שם קהילה. (זה דורש מאמצים וזהו תהליך).

 

צבירת עוקבים לעמוד מותג בלינקדאין

להלן מספר שיטות להגדלת מספר עוקבים בעמוד חברה:

  1. הפצת הבשורה אודות קיום העמוד החדש בדטה בייסים קיימים של החברה: רשימת דיוור, מועדון לקוחות. חשוב לבשר לקהל מה ייצא להם ממעקב וחברות בעמוד (פולואו) ולא לחזור על תוכן שממילא קיים באתר.
  2. צירוף קישור לעמוד והנעה לפעולה מהחתימה במייל של עובדי החברה. כידוע, ניתן להפיץ מסרים מכירתיים ואטרטקיביים בחתימה, תקשורת שממילא נעשית בנפח רחב. ניתן להטמיע כפתור/אימג' לחיץ המעביר את המכותב ישירות לעמוד. שוב, כדאי שיבין מה ייצא לו מזה.
  3. להטמיע קישור מניע לפעולה להצטרף לקהילה של החברה בלינקדאין מאתר החברה.
  4. להוציא אייטם בניוזלטר החברה המבשר לקהל אודות העמוד החדש ומה ההבטחה. (קחו דוגמא מדונלד טראמפ…עתיר הבטחות!)
  5. הזמנה אישית דרך אינבוקסים – לינקדאין, פייסבוק ועוד. טיזר קצר ולינק לעמוד. חשוב להסביר למכותב מה התועלת שלו בהצטרפות לעמוד. לכבד את זמנו.
  6. שימוש ברשימות תפוצה של חברים/קולגות – כדי לבשר דרכם לקהל שלהם אודות העמוד החדש ומה הערך המוסף שלו.
  7. קידום באמצעות הפצת התוכן בעמוד דרך שיתופים של עובדי החברה בלינקדאין – עשו שייר לתוכן שאתם מעלים בעמוד דרך עובדי החברה לרשת הקשרים שלהם.
  8. העלאת תוכן בעל ערך עצום לגולשים. לא לכתוב בשביל שיהיה שם משהו…אלא להעניק ערך , לגרום לגולש שייחפש לתוכן בפיד הלינקדאין שלו ללחוץ על כפתור הפולואו.
  9. לעשות קידום ממומן לתוכן שהעליתם בעמוד החברה. לטרגט לפי קהל המתאים ביותר.
  10. לחזור על כל הפעולות כל הזמן.

איך מקימים עמוד

תנאים להקמת עמוד – מיוזר של עובד חברה לו יש פרופיל בשל בלינקדאין, עם מייל חברה. דרגת בשלות: לפחות שבועיים וותק ומספר מאות חברים.

בהצלחה!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *