6 טיפים מהירים ליצירת כותרת פרופיל לינקדאין מנצחת


רבים יודעים שפרופיל לינקדאין בעולם העסקי הוא מאסט ומעלים לשם קורות חיים או מידע מקצועי כלשהו אודותיהם. אבל כדי לייצר יותר עניין בפרופיל וצפיות בו צריך להשקיע בתוכן הכתוב שם.

התוכן, הכוונה – כותרת הפרופיל והנכתב בכל קטגוריה. וכן,כל המרבה הרי זה משובח, ובתנאי שיהיה כתוב באופן מוצלח.

היום אני רוצה לייעץ מה כדאי לכתוב בפרופיל, להלן מספר טיפים מהירים ליישום.

1. נצלו את מקסימום התווים שלינקדאין מעניק לטקסט בכותרת (120) – זהו שטח נדל"ני שחבל לא לנצלו עד תום. לפיכך אין להסתפק בכתיבת שורה לקונית כמו Business Development Manager אלא להוסיף עוד שכבות מידע המשלבות בין עוד מיומנויות, יכולות, שמות תואר (כגון: expert, dynamic, experienced) .

2. שלבו בין תחומי ידע כלליים לבין תחומי ידע נישתיים. מה הכוונה? כדאי לשלב בין ידע מקצועי נרחב (לדוגמא: שיווק) לבין ידע מקצועי נישתי (שיווק דיגיטל או שיווק בפייסבוק) כך יהיה לכם "כיסוי" תוכן מושלם ליכולות שלכם כבר בכותרת.

3. שלבו אלמנטים ויזואליים (בולטים) כאלה ■  ♫  ◊ ☼ על מנת לחצוץ בין אלמנטים שונים של הטקסט. מכיוון שרבים לא עושים זאת הפרופיל שלכם יבלוט יותר. לדוגמא: Dynamic Speaker ■ Social Media Powerhouse ■

4. תנו לפרופיל שלכם מגע אישי.  אם אתם חובבי צלילה, או רצי מרתון, או צמחוניים, שקלו להכניס פרט זה בפרופיל. הוא ללא ספק יהיה זכיר יותר מאחרים, קריאטיבי ויחשוף טפח נוסף באישיותכם ומזוית רעננה. תנו לאנשים "להרגיש" מי אתם.

לדוגמא:

 Planning & Strategies Consultant | Engaging Speaker | Pilates Addict

5. אל תהססו לציין יותר מיכולת מקצועית אחת. לדוגמא: אם אתם מומחי מכירות ועוסקים בכך ביום יום אבל גם מעניקים ייעוץ בנושא או מעניקים הרצאות על כך – ציינו את שני הדברים כדי לא לפספס הזדמנויות.

6. שלבו הנעה לפעולה. זו כבר שאלה של סגנון אבל אין ספק שלפעמים שווה לקרוא לפעולה ולסקרן את הגולשים להיכנס לפרופיל שלכם.

לדוגמא:

Sassy Writer ☺ Advertising Maven ☺ Technology Wizard
!Read My Profile to find out MORE

לסיכום, התייחסו לפרופיל הלינקדאין שלכם כדף נחיתה עסקי שלכם האמור להביע בקצרה מי אתם, מה היכולות שלכם ומהי האישיות שלכם. מגייסי כוח אדם או סתם קולגות מעוניינים לדבר עם אנשים ולא עם רשימת מיומנויות יבשה שאין מאחוריהן שום אישיות.

=============

עדיין מתקשים? לכתיבת פרופיל לינקדאין מנצח פנו אליכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *