השינוי באלגוריתם לינקדאין ואיך ישפיע עליכם


איך שינויי אלגוריתם לינקדאין משפיעים עליכם

אם אתם מתוסכלים מהעובדה שאתם משתפים תכנים מעמיקים שקראתם, או מגיבים לאחרים ולא רואים כל- כך תוצאות – זה בגלל שהאלגוריתם של לינקדאין השתנה.

לפני כשנה החלה הרשת לשנות את האלגוריתם שלה. כיום היא מחפשת רמה גבוהה יותר של מעורבות.

למה השתנה אלגוריתם לינקדאין 

לינקדאין ראו שיותר מדי אנשים היו משתפים תכנים של אחרים בלחיצה על כפתור "שתף", או עושים תגובת "אהבתי" או מגיבים משהו כמו "תודה ששיתפת" או גרוע מכך: "איזה אלוף"…(:

אלו הן רמות מעורבות נמוכות וזה לא מה שהרשת מחפשת. היא מעוניינת מאוד לבדל עצמה משאר הרשתות, לדוגמא כמו פייסבוק.

הרשת רוצה לראות מעורבות אמיתית. תגובות של מילה אחת או לייק לא מעידות בהכרח על קריאת הנאמר. ובזה היא רוצה לטפל.

לינקדאין  מבינה את החשיבות שלה בתור פלטפורמה בעלת ערך גבוה למגייסים. הם מחפשים את העובדים האיכותיים ביותר. בעלי עסקים רוצים להשיג לקוחות משלמים היטב,  ומועמדים המחפשים עבודה בחברה שמשלמת יותר. ולכן ניתן להשיג כל זאת ברשת המייצרת ובונה איכות.

שימו לב! האלגוריתם החדש יכול לקרוא את מה שאתם כותבים בתור תוכן מקורי, להקשיב לסרטון שלכם ולהבין ממש את היכולות והמיומנויות שלכם!

אז אם אתם מסתפקים רק בשיתוף תכנים של אחרים או מגיבים בקצרה, אתם לא נותנים לאלגוריתם את מה שהוא מחפש: להעריך אתכם כמקצוענים.

אז מה ניתן לעשות

כדאי לבנות אסטרטגיה מדויקת שבה אתם יודעים מה אתם רוצים לשתף בדיוק ולהרחיב עליו כדי להתפס מומחים בכך. כתבו ארוך ומעמיק ובקיצור: השקיעו!

חשוב לתכנן את זה כך שמצד אחד זה לא ייקח לכם הרבה זמן, ומצד שני ייתן לכם את החזר ההשקעה הגבוה ביותר על הזמן שלכם. כיום בעידן הAI ניתן לייצר מקבץ רעיונות והצעות וטיוטות לעבוד עליהן. רק אל תשכחו להכניס את הקול האישי והניסיון האישי שלכם! אל תכתבו רק על סמך כלי AI והכניסו את עצמכם למשווואת התוכן!

עם יותר מ-900 מיליון משתמשים ברשת המקצועית הזו ופעילות לאורך כל כך הרבה שנים, האלגוריתם היה חייב להתעדכן, ועכשיו גם אנחנו צריכים להשתנות איתו.

אם לא שיניתם את תוכנית התוכן שלכם, הגיע הזמן לבצע זאת.

עיבדו חכם יותר. לא קשה יותר.

פנו אליי להתייעץ אם אתם לא יודעים בדיוק איך עושים זאת, אשמח לעזור. ניתן למלא את הפרטים בטופס צור קשר או כתגובה לפוסט זה.

 

אם אתם מעדיפים להקשיב לתוכן במקום לקרוא תוכלו להיכנס לסרטון הקצרצר הזה שמסכם ומקריא את הפוסט (מבטיחה להשתפר בהמשך!) אורך הסרטון: 1:57 דקה.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *